NEW!! NEW!! NEW!!

Dimecres 29 de Gener de 2020

El nostre Club Par3 Pitch&Putt i Pàdel Lleida disposa d’un terreny de 10 hectàrees, 3 recorreguts de 18 forats, un ampli camp de pràctiques que inclou 18 sortides en la zona de tir, 2 d’Approach, 2 de Putting green, 2 pistes de pàdel, vestuaris amb dutxes habilitades, zona de jocs per als més petits i tot, amb un excel•lentíssim servei de restaurant-cafeteria amb terrassa, escola de nens i d’adults amb un equip de professionals especialitzats de gran experiència en el terreny.

 

A més de millorar  les nostres instal•lacions, dia a dia treballem per vosaltres per a millorar els nostres serveis.

NEW!!!

Ens complau d’informar-vos que a partir del proper mes de Febrer, els nostres Socis del Club, també, podreu gaudir de les pistes de Pàdel.

 

Per mes informació consulteu a recepció.